KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9241508

nr 924 1508

Akvarell

Torsten Andersson, änder, signerad, motivet: 34x43

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 17 november 2014
kl 20:14:23